Pages Menu
Categories Menu

gry strategiczne budowanie osady

gry strategiczne budowanie osady

Gravemind - Nemesis Halo, czy po prostu State of Mind

Jedną z podstawowych postaci w serii nikczemnej halo; Gravemind nie jest prawidłowa nazwa ale stan biologiczny, że tylko niewielu z pasożytniczej rasy Powódź może osiągnąć. W pewnym sensie jest to uosobienie rasy Flood, jego ustnik i jej kontrolera.

Podstawowym celem i celem Gravemind jest spożywanie wszystkich czujących form życia należących do tej galaktyki. Tylko jeden Gravemind dojrzał przed znakiem, który biorące udział w wydarzeniach z Halo. Pierwszy został unicestwiony przez uruchomienie halo przez tajemniczą rasę istot znanych jako prekursorów.

gry strategiczne budowanie osady

Złożoność aktualnej samopoczucie Gravemind nie jest właściwie rozumiana. Składa się on z tysięcy trupów obu wrogów i własnej naturze z mackami i niezwykle inteligentnym mózgu. On jest mózgiem eksploatacji potopu, który jest postrzegany jako zdolny do manipulowania system teleportacji z Halo do transportowania przedmiotów.

Interesującą cechą mowy Gravemind jest jego rymowane wiersze; on specjalnie używa pentametru jambicznego dla swoich wierszach. Niektóre z jego doniosłych przemówień podążać jeszcze bardziej skomplikowaną formę metryczną, na trocheiczny heptameter. Jego słowa skierowane do głównego bohatera, Master Chief są pełne paradoksów i enigma. Uważa się boskie i te antagonistyczne do Potopu świętokradczym.

gry strategiczne budowanie osady

Gravemind odgrywa znacznie większą rolę w Halo 3, gdzie jest on widoczny przyłączyć się do sił ludzkich pokonaniu Proroka Prawdy przed ich zdradę.

Gdy Master Chief udaje się uratować Cortana z jego szponów i zniszczyć ludzki statek zwany Wysokim Miłosierdzia, które zostały zajęte przez Gravemind, udaje mu się przetrwać wybuch i po ich daremności. Co następuje po tym jest jasne, choć Cortana sprawia komentarz o to stara się zrekonstruować się w ringu Halo.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge