Pages Menu
Categories Menu

jak sie integrowac z rodzenstwem

Jak zabijać Maiden cnoty - trzeci szef w Karazhanie

Maiden of Virtue jest trzecim szefem Karazhanie i jest opcjonalny boss; nie trzeba ją zabić, aby przejść dalej do Karazhanie. Ten esej omówi, jak ją pokonać.

Ma cztery umiejętności warto zwrócić uwagę:

Ziemia święta - AOE fale, które stale rozłożone od niej. Fale te zrobić minimalne szkody dla ich celów.internet Hel Jednakże, jeśli zostaniesz trafiony przez nich dostaniesz wyciszony przez ok. 2 sekundy. Jeśli gracze pamiętać, aby stać bezpośrednio na szczycie jednej z dwóch ciemnoszarych kroków prowadzących do niej, że będzie łatwo uniknąć trafienia przez ten stały AOE.

Święty Ogień - Random DOT, który zadaje około 3000 punktów obrażeń na początku i dodatkowe 2000 co 2 sekundy. To musi być rozwiane natychmiast. Zazwyczaj najlepiej przypisać jeden uzdrowiciel w pełnym wymiarze czasu, aby usunąć ten punkt.

Holy Wrath - AOE, łańcuch czar instant cast. Szkody wzrasta z każdym celu, że skacze się. Z tego powodu, każdy musi pozostać wolna od Maiden wyjątkiem zbiornika. Nie jest wskazane, aby mieć żadnego wręcz DPS dla tej walce; wszystko wahała graczy jest najprostszym sposobem, aby ją pokonać.

Pokuta - Ogłusza wszystkich graczy przez 10-12 sekund lub do czasu ich obrażenia. Kiedy rzuca pokuty każdy będzie zaskoczony. Ponieważ zbiornik zajmie niemal natychmiastowe obrażenia od Holy Ground zbiornik będzie uwolnić się od pokuty i może wznowić tankowania.

Podstawowe funkcje:

Paladyn - pełne usunięcie czas Świętego Ognia. Ten DOT muszą zostać usunięte z członków partii, tak szybko jak to możliwe, jak to robi wiele szkód. Twój paladyn powinien mieć także Blessing of Sacrifice na głównym zbiorniku przez cały czas. Gdy Maiden rzuca pokuty twój paladyn odbędzie szkody wraz ze zbiornika (od Blessing of Sacrifice) i będą oboje odpocząć od ogłuszenia.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge