Pages Menu
Categories Menu

gry strategiczne android ranking

gry strategiczne android ranking Każdy z tych elementów odgrywa znaczącą rolę w sztuce gry i upraszcza to dla graczy. Normalne jabłka są zwykle te, a każdy z nich dodaje 1 punkt podaniu są one usuwane z gry. Jabłka tęczowy jest płyty betonowe drogowe bardzo różny i ich funkcje są podobne do tych z Joker. Te jabłka pomagają wyeliminować jabłka niezależnie od koloru i może chwycić przyciąganie dzieci.

gry strategiczne android ranking

Zgniłe jabłka wymagają specjalnego triku, a gracze muszą ostrożnie skupić się na nich i starają się doprowadzić je do dołu planszy. Jeśli dotknął te jabłka eksploduje i wyeliminować wszystkie jabłka, a także daje punkty ujemne. Istnieje wiele elementów w życiu firmy Apple, które są dostępne jako nagrody i są kosze, kosze grupowe i bomb Apple. Bonusy, takie jak kosze, kosze Grupy i bomb Apple, między innymi takie jak 100, 40 i 20 tylko w liczbie. Ponadto, mają one być zakupione od punktów uzyskanych w trakcie gry.

gry strategiczne android ranking

Pracuję jako pisarz Technicznego firmy rozwoju aplikacji iPhone i moją pasją jest pisanie opinii na temat gadżetów i najnowsze technologie.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge