Pages Menu
Categories Menu

zajecia dodatkowe i pozalekcyjne

zajecia dodatkowe i pozalekcyjne Paladyn następnie przyjmuje rolę podstawowej uzdrowiciela do zbiornika, podczas gdy reszta towarzystwa czeka na oszałamia Pokuta mijać. Jeśli paladyn nie uwolnić się od nawrócenia, on lub ona musi bańkę i leczyć głównego zbiornika. Można to zrobić tylko raz, oczywiście, więc Blessing of Sacrifice musi być przechowywany w zbiorniku w każdej chwili. Bez Blessing of Sacrifice jest ona bardzo trudna do pokonania.

Ksieza / Druidzi - musi zachować hots na głównym zbiorniku przez cały czas razem z uzdrowienie resztę partii w całej walce. Dodatkowo, księża powinni stworzyć jednym kliknięciem makro kierować dziewczynę i rzucił się na nią BÓLU (ten dodatkowy DOT pomogą w ogólnej szkody wyrządzone niej).

Aby rozpocząć walkę, każdy powinien rozłożonymi wokół niej. Należy uważać, aby nie aggro ją jednocześnie otrzymujesz pozycji projektowanie ogrodów tarnów! Jeden z waszych kapłanów powinna stanąć naprzeciwko zbiornika; Ten healer będzie odpowiedzialny za uzdrowienie głównego zbiornika podczas gdy wszyscy inni porusza się blisko niej. Przed akwarium ładowania w twoje innych uzdrowicieli powinna oddać hots na niego.

zajecia dodatkowe i pozalekcyjne

Zbiornik powinien pobierać prosto do centrum obszaru i zbiornikiem ją tam. Reszta towarzystwa powinny tworzyć okrąg wokół niej i stać bezpośrednio na szczycie ciemnoszarych kroków prowadzących do niej. Pierwszym krokiem jest zazwyczaj na tyle blisko, aby umożliwić usunięcie Paladin Święty Ogień od wszystkich bez out-of-zakresu zagadnień.

Przechowywać hots na zbiorniku, zachować błogosławieństwo poświęcić się przez cały czas, należy pamiętać, aby stanąć na ciemnoszarym i zachować paladyna żyje! Wykonaj te sugerowane wskazówek i powinieneś zabić Maiden cnoty ciągu kilku prób.

Copyright 2007, Glen Meyers. Ten artykuł może być swobodnie publikowane, o ile pole karne autora i linki zostaną zachowane.

Glen Meyers pomaga promować: bezpłatny World of Warcraft przewodnika złota, darmowy przewodnik Wow złota i WoW złota za darmo.

Artykuł dzięki: Profi Credit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge