Pages Menu
Categories Menu

zajecia dodatkowe jezyk niemiecki

zajecia dodatkowe jezyk niemiecki

Darmowe Puzzle App dla iPada - Life Jabłko

Dla tych małych mistrzów gry, którzy tam są znudzeni tymi samymi starymi grami wideo nie jest dobrą wiadomością. Jest to interesująca gra logiczna wydana aplikacja dla iPada i ta gra jest ukierunkowane na dzieci i to z pewnością będzie udany. To nic innego niż życie Apple, strategicznej grze logicznej, który jest podobny do Call of Atlantis i Bejeweled. Ta gra oferuje wciągającą i atrakcyjną grę z płytą pełną jabłek kilku kolorach. W lewej części ekranu gry gry wyświetla informacje takie jak ilość dostępnych bonusów, takich jak kosze, kosze Grupy i bomb Apple.

zajecia dodatkowe jezyk niemiecki

Dzieci z pewnością cieszyć się grę, gdyż przede wszystkim opracowany jest, aby zrozumieć ich uwagę, a zatem obejmuje kolorowe obiekty i niezwykłą kombinację tematów i grafiki. Zakurzony efekt, który pojawia się, gdy jabłka są usuwane z gry jest doskonała i wydaje kolorowe i magiczne. Dzieci będą lubią grać w tę grę, ponieważ wymaga od nich, aby zamienić jabłka z tymi w sąsiednich łańcuchów aby utworzyć kombinacje 3 lub więcej jabłek w tym samym kolorze. Mogą robić zakupu w aplikacji, aby uzyskać premie, które uczynią grę bardziej interesujące.

zajecia dodatkowe jezyk niemiecki

Jabłko Życie rozwija się zainteresowanie i przyciągają dzieci poprzez nagradzanie ich punktów bonusowych raz pasowały więcej jabłek i usunąć je z planszy. Można je dopasować więcej niż 3 jabłka tego samego koloru lub więcej niż 1 wiersz 3 jabłka tego samego koloru, aby uzyskać więcej punktów bonusowych. Gra dodaje coraz więcej jabłek z góry w regularnych odstępach czasu, aby gra była dość ciekawa dla dzieci. To będzie z pewnością interesująca dla najmłodszych do zabawy z jabłek, które krążą. Rozgrywka ma więcej ciekawych i imponujące możliwości, że dzieci będą doświadczać w miarę osiągania z nim.

Istnieją różne rodzaje jabłek jak normalne, tęczy i zgniłe.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge